Niedziela, 26 października 2014r.

Brak dostępnego tłumaczenia > Pozostałe > Koordynator Zatrudnienia - Błonie k. Warszawy

Koordynator Zatrudnienia - Błonie k. Warszawy

Koordynator Zatrudnienia - Błonie k. Warszawy

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą:

  • rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy
  • utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz aktualnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • kompletacja dokumentacji zatrudnianych pracowników
  • koordynacja i nadzór procesu zatrudnienia pracowników (szkolenia BHP, badania lekarskie, podpisywanie umów)
  • redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • aktywne budowanie bazy kandydatów

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się Agencji Pracy
  • adekwatne wynagrodzenie
  • samodzielność w działaniu

Wymagania:

Idealny Kandydat powinien posiadać:

  • min. 6-cio miesięczne doświadczenie w pracy w agencji pracy lub dziale HR (mile widziane doświadczenie w pracy w działach HR firm logistycznych)
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe kierunkowe - psychologia, socjologia, ZZL)
  • dobrą znajomość prawa pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność planowania i organizowania, wyznaczania i realizowania celów
  • bardzo dobrą znajomość programu MS Word i Excel

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@eurokadra.com.pl

Dodano 2014-05-19 14:44:00

Brak dostępnego tłumaczenia